Lut

02

Czym jest dekoracja światłem?

Opublikowane przez — Kategoria blog

Wiele Par Młodych zadaje sobie pytanie jakie oświetlenie dekoracyjne wybrać na swoje wesele?

Wiele osób zastanawia się czy wybrać raczej modne i industrialne żarówki na kablach czy też może punktowe oświetlenie. Lokale, w których organizuje się wesela najczęściej posiadają świetlne instalacje. Bardzo często jednak bywają one niewystarczające. Bywa także tak, że nie spełniają po prostu naszych oczekiwań.

Dekoracje świetlne mają za zadanie zmianę wyglądu miejsca tylko i wyłącznie za pomocą światła. Odbywa się to poprzez odpowiednie podświetlenie sufitów, ścian czy też innych bardzo istotnych detali. Dzięki tego rodzaju dekoracjom stworzymy odpowiednią atmosferę oraz odpowiedni klimat całego weselnego przyjęcia. Dekoracja światłem jest realizowana światłem przy pomocy urządzeń specjalnych właśnie do tego przeznaczonych. Urządzenia te mogą świecić różnego rodzaju kolorem. Jest tak ponieważ są to urządzenia RGB. Bardzo modne, ale jednak standardowe jest żarówkowe oświetlenie. Żarówkowe oświetlenie jest oświetleniem na sznurze. Na nim zaś są szeregowo ustawione żarówki. Mamy możliwość sterowania jasnością. Co za tym idzie możemy bez najmniejszego problemu uzyskać ciepłą barwę. Oczywiście w miejscu gdzie jest ono rozstawione. Wiele Par Młodych decyduje się na zorganizowanie wesela w stylu glamour. Organizuje się je najczęściej w budynkach bardzo nowoczesnych czy też w nowych restauracjach. Wówczas warto postawić na oświetlenie LED. Dzięki niemu doświetlimy sufity, ściany, a nawet scenę, gdzie z całą pewnością znajdzie się zespół prowadzący imprezę. Warto oświetlić także belki. Zrobić to możemy także za pomocą ledów czy też reflektorów. Podczas zabawy powinna być możliwość zmiany koloru oświetlenia. Dzięki temu na parkiecie będzie zachowana niemożliwa dynamika. Dymiarki także są elementem dekoracyjnym, który stwarza wraz ze światłem niepowtarzalny klimat. By stworzyć klimat niepowtarzalny do robienia zdjęć, to oprócz dymiarki warto postawić namiot, w którym można jeszcze bardziej zaszaleć z oświetleniem.

Jak widać możliwości jest wiele. Oprócz wyobraźni należy mieć tylko troszkę pieniędzy i wszystkie nasze plany możemy zastosować podczas weselnego przyjęcia.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 2017, dzisiaj: 1

  

Z Bloga

Raklama