Sty

17

Jakie obrazy sprawdzają się w pokojach dziecięcych?

Opublikowane przez — Kategoria blog

To pytanie z całą pewnością zadaje sobie właśnie bardzo wielu rodziców. Trudno wszak się temu dziwić, wszak każdy pragnie tego, by jego pociecha dorastała we wnętrzach urządzonych komfortowo, bajecznie kolorowych, stworzonych z ponadprzeciętną dbałością o detale. Czy zatem dla dziewczynek koniecznie wybierać należy różowe, a dla chłopców błękitne modele? A może moda w tej kwestii się zmieniła? Warto to sprawdzić!

By dziecko mogło bawić się wesoło

Nie ulega wątpliwości, że zdecydowanie najczęściej rodzice decydują się sięgać po modele przedstawiające ulubione postaci z kreskówek, baśni oraz bajek swoich pociech. Kompletnie nas to nie dziwi, wszak to właśnie w takim „towarzystwie” dzieci czują się najlepiej, bawiąc się wesoło i beztrosko.

Jeśli zaś chodzi o kolorystykę, każdorazowo powinna być ona dobrana do indywidualnych preferencji dziecka (gdy mamy do czynienia z przedszkolakiem) lub też do barw wiodących w danym pomieszczeniu. Myliłby się ten, kto twierdziłby, że od wielu lat rządzi tu niepodzielnie róż w przypadku pokojów dziewczynek oraz błękit u chłopców. Sporo się w tej kwestii zmieniło ,dziś bowiem niejednokrotnie króluje tu szarość pomieszana z bielą, beże i brązy, zielenie czy też granat połączony z żółcią. Ma być stylowo, ale i wesoło zarazem, oto dewiza przy urządzaniu i dekorowaniu pokoiku dziecięcego!

Bezpieczeństwo to ważna sprawa!

Jeśli chodzi o wybieranie ozdób naściennych do dziecięcego pokoju, nie należy rzecz jasna kierować się wyłącznie względami natury estetycznej. Wszak niezwykle istotne okazują się także kwestie dotyczące bezpieczeństwa. Na szczęście jednak projektanci w pełni zadbali dziś o to, by stylowe obrazy naścienne wykonane były z nietoksycznych, bezpiecznych materiałów najwyższej jakości.

Ich dodatkowym plusem jest także fakt, iż należą do dekoracji trwałych i wytrzymałych, zatem z cała pewnością posłużą przez długi czas, niezmiennie pozostając w idealnym stanie. Ustąpią miejsca tylko wtedy, gdy dziecko zapragnie, aby naściennie jego pokoiku pojawił się nowy superbohater będący teraz na topie.

Wszystkich poszukujących inspiracji bardzo serdecznie zapraszamy na https://www.fototap.pl Oto kopalnia pomysłów dotyczących zarówno urządzania pokoiku dziecięcego, jak i wszelkich innych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Warto zajrzeć już teraz!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1021, dzisiaj: 1

  

Z Bloga

Raklama